Dětský tábor PlátěnkaInformace pro rodiče

TÁBOR PLÁTĚNKA 2020

Děti zde mohou prožít nezapomenutelných 14 dní, které jim vyplníme pestrým programem. Originální hry, sport, turistika, koupání, nocování v přírodě, večerní táboráky s kytarou, diskotéky, poznávání nových přátel i první letní lásky – to vše a mnohé další čeká na děti v klasickém letním táboře, který splňuje všechny hygienické normy.

Naše tábořiště leží u obce Splzov, kterou najdete nedaleko Českého ráje mezi Turnovem a Železným Brodem.

Informace pro rodiče

Územím prochází řeka Jizera, která nám tak umožňuje vlastní koupání.

Díky poloze našeho tábora můžeme podnikat mnoho různých a zajímavých výletů po okolí - můžeme navštívit hrady, zámky nebo jejich zříceniny (Valdštejn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Frýdštejn, Trosky, Pantheon,...), můžeme se kochat přírodními krásami (Suché skály, Bozkovské jeskyně, Kozákov,...) a nebo navštívit ještě mnoho dalších krásných a zajímavých míst (Dlaskův statek, Riegrova stezka, ...).

Děti bydlí po dvou ve stanech s podsadou. Pokud to jde, ve výběru spolubydlících vycházíme dětem a rodičům vstříc, takže se kamarádi a kamarádky nebojte, že byste byli rozpojeni.

Režim táborového dne

Jídla si děti užijí pětkrát denně, přičemž hladové krčky se samozřejmě nezalknou hlady ani mimo vydávací časy. Kuchařovy dobroty jsou mlsány pod krytou venkovní jídelnou. V areálu jsou samozřejmě i sociální zařízení, kuchyně, či Jiskra - budova, která nám dává pocit sucha a tepla v časech deštivých. V časech slunných jsou pak hojně využívány travnatá sportoviště, písčité hřiště na beach, při táborácích okolí ohniště. Velké oblibě se těší přístav, kde kotví kanoe a další vodní plavidla.


Kontakty

Lenka Drobná

Hlavní vedoucí, fakturace

Bc. Lenka Drobná

e-mail: lendrobna@seznam.cz

telefon: 605 322 979,
778 521 829

Tábor

Adresa na tábor

(v době jeho konání)

Tábor Plátěná osada
Splzov
Železný Brod
468 22